Jeroen Immink benoemd tot Algemeen Directeur LVDH Finance

jeroen-immink-benoemd-tot-algemeen-directeur-lvdh-finance
Door Redactie Baaz

Door Redactie Baaz

Woensdag 11 februari, 2026 - 16:35
Door Redactie Baaz

Door Redactie Baaz

Woensdag 11 februari, 2026 - 16:35 Leestijd 1 min 15 sec

Immink Startte zijn vastgoedcarrière bij FGH Bank. Allereerst als kredietanalist, waarna hij doorgroeide tot Senior Accountbeheerder Bijzonder Beheer, gevolgd door Accountmanager Special Asset Management. Na een 13-jarige loopbaan bij deze bank, maakte hij de overstap naar Senior Portfolio Manager Real Estate bij Fiduciam. Sinds september 2022 behoort hij als Operationeel Directeur, naast Wouter Langeveld en Pascal van den Heuvel, tot het management van LVDH Finance. Vanaf 13 maart 2024 verandert deze titel naar Algemeen Directeur en aandeelhouder. In zijn functie zal hij de opgedane expertise uit zijn vorige rollen bundelen om transacties te beoordelen, het bedrijf verder te professionaliseren en toekomstbestendig te maken. 

"De frisse blik van LVDH finance op de markt, een vernieuwende werkwijze en de combinatie van financiële kennis en ruime vastgoed ervaring in het managementteam maakt het een bedrijf met groeipotentie en één waar ik mij graag bij aansluit als Algemeen Directeur. Het doel is om een alom erkende alternatieve financier voor kortlopende vastgoed leningen te worden", aldus Immink.

Over LVDH Finance

Vastgoedfinanciering voor resultaat en rendement. Sinds 2020 koppelt LVDH Finance vastgoedontwikkelaars en -beleggers aan investeerders om kortlopende financieringen te realiseren. Vastgoedontwikkelaars biedt het bedrijf de ruimte om commercieel en residentieel vastgoed aan te kopen, te realiseren of te optimaliseren. Dit gebeurt door middel van bridgefinancieringen van €1 ton tot en met €10 miljoen met een looptijd van minimaal zes maanden en maximaal drie jaar. Tegelijk wordt investeerders de kans geboden om op een veilige manier een aantrekkelijk rendement van circa 8% op eigen vermogen te behalen. Het management van LVDH Finance bestaat uit ervaren vastgoedontwikkelaars Wouter Langeveld en Pascal van den Heuvel en bancair adviseur Jeroen Immink. Het bedrijf inmiddels ruim 200 vastgoedprojecten succesvol gefinancierd.  

Overige

Overige

waarom-de-factuur-verandert-van-administratieve-last-naar-stuurinformatie

Waarom de factuur verandert van administratieve last naar stuurinformatie

Woensdag 27 Mei 2026 - 10:59

zakelijke-lening-aanvragen-hoe-je-de-beste-deal-voor-jouw-bedrijf-vindt

Zakelijke lening aanvragen: hoe je de beste deal voor jouw bedrijf vindt

Vrijdag 22 Mei 2026 - 17:02

waarom-de-factuur-verandert-van-administratieve-last-naar-stuurinformatie

Waarom de factuur verandert van administratieve last naar stuurinformatie

Woensdag 27 Mei 2026 - 10:59

zakelijke-lening-aanvragen-hoe-je-de-beste-deal-voor-jouw-bedrijf-vindt

Zakelijke lening aanvragen: hoe je de beste deal voor jouw bedrijf vindt

Vrijdag 22 Mei 2026 - 17:02